Uisuväljak

Uisuväljaku sünnipäev 3. juunil 2012

Võhma perepäev 2012.pdf
Adobe Acrobat Dokument 1.8 MB

Uisuväljak kevadel 2012

Uisuväljak on hetkel avatud 4-l päeval nädalas. Gruppidele, nagu kooliklassid, sünnipäeva seltskonnad jne, on võimalik väljaspool lahtiolekuaegasid eraldi aega broneerida ja seda võimalust ka palju kasutatakse. Kes just ei taha uisutada või hokit mängida, see saab kartautodega ringi sõita, koroonat, lauajalgpalli või teisi lauamänge mängida. Väiksematele lastele on peale hiigelkuhjas legoklotside mängunurgas, meie suurim atraktsioon - batuut.

Tänu sellele, et Võhma linn, kelle käest me rendime endise võimla ruume, tasub küttekulude eest, saame sissepääsupiletit müüa väikese raha eest ning igaüks saab endale seda lubada, et meie juurde mängima tulla. Võhma lastele on sissepääs tasuta. Uisurent 1.-€.

Kioski läbimüügist, sissepääsupiletite müügist ja uiskude laenutusest tulev sissetulek katab meie perenaise, Merili, palga-, elektri ja veekulud.

 

Jaanuar 2012

Uisuväljaku laiendamine

Teise projektiga saime suurendada algul väikest uisuväljakut peaaegu 200m2-ni ja soetada uusi uiske. Lisaks saime veel uiskude teritamismasina ja parafiini sulatamisnõu. Samas sai paigaldatud väga vajalik ventilatsioon ja seda just suvekuudeks.

August 2011

Eesti Presidendi külaskäik

Mai 2011

Pidulik avamine

Mai 2010 - November 2010

Projekti koostamine ja kirjutamine, hinnapakkumiste kogumine ja kulude kalkuleerimine. Taotluse esitasime Leader Projekti raames „Maaelu arendamine“. Peale esimese eitava vastuse saamist ja uute dokumentide koostamist, saime novembrikuus 2010 positiivse vastuse.